SZUKAJ

wtorek, 28 sierpnia 2012

Wakacje 2012

 Hej! Wróciłem niedawno z wakacji nad morzem. Mam sporo zdjęć i postanowiłem się z Wami nimi podzielić. W zasadzie to teraz u mnie ciągła bieganina. Wkrótce może, że ruszą moje warsztaty i zajęcia taneczne. Na razie się zbieram i wiele po ciuchu planuję, załatwiam... Do usłyszenia niebawem, pozdrawiam!sobota, 11 sierpnia 2012

Plastik & Poznan

          Cześć! Dawno nic nie pisałem. Zabieram się od tygodnia, aby napisać jakikolwiek post, ale nawał pracy nie pozwala mi, aby usiąść przed monitorem i zacząć drukować coś z sensem. Bardzo dużo u mnie się ostatnio dzieje. Przeprowadziłem się do nowego miasta, poznałem ciekawych ludzi i zacząłem nową pracę. W pewnym sensie to również nowy rozdział w moim życiu, bo straciłem ważną dla mnie osobę.
          Wkrótce planuje założyć swoją grupę taneczną i prowadzić zajęcia w ośrodkach kultury - o szczegółach na pewno będziecie wiedzieć pierwsi także spokojnie, jestem w trakcie układania planu...
          Mam dla Was zdjęcia z Beach Time Festival Sieraków 2012, w którym byłem odpowiedzialny za tancerzy. Nazwałem grupę - Lego Extreme Crew, ze względu na to, że każda z osób jest inna, tańczy i porusza się w zupełnie inny sposób - 'klocek', który po złączeniu z resztą 'klocków' łączy się w jedną całość i tworzą "coś" wyjątkowego. Świetna impreza, klimat i ludzie! Za rok zapewne będzie jeszcze lepiej :)
(Od lewej: Weronika, Irmina, Ja, Weronika, Alan, Klaudia)
                                                      Oficjalny FunPage: [Beach Time Festival]
  
          Dziękuje Wam za wszystkie głosy w poprzednim konkursie :) Niedługo dla Was świeże info na temat moich zajęć tanecznych, a teraz coś na poprawienie humoru czyt. moje zdjęcia w okularach z kina :D i po dzisiejszej wizycie u fryzjera. Pozdrowienia!