SZUKAJ

czwartek, 12 kwietnia 2012

David Guetta in Pris with radio ESKA

          Halu! Piszę zabiegany jak bałwan i postanowiłem , że muszę opisać Wam ten niesamowity czas, który przeżyłem w Paryżu!
          Wróciłem w poniedziałek, ale jakoś nie było zbytnio czasu, aby wejść i zabrać się za bloga. Mam dużo nowych przemyśleń i inspiracji zaczerpniętych z Francji. To był dla mnie zupełnie inny świat, ciekawsza mentalność ludzi, sposób życia... Wyjechałem w sobotę wieczorem i przenocowałem w Warszawie tego dnia. W niedzielę nocą wyruszyliśmy wraz z całą 120 osobową paczką szczęściarzy. Niestety z naszej grupy dwie osoby dały plamy i nie poleciały, przez co nagroda przepadła, a przecież mógł to wykorzystać ktoś inny? Ahhh taka okazja! Pierwsze moje odczucia na lotnisku były nijakie. Jako, że była to wycieczka jednoosobowa poczułem pewien dystans. Widziałem, że wszyscy się znają, a co ze mną? Okazało się, że niektórzy wygrali w konkursie układania puszki burne'a z puzzli - zaproszenia podwójne. Po czym zadzwoniła do mnie przewodniczka grupy ESKA. Integracja to nie był dla nas problem, co zapewne wyraźnie widać na zdjęciach. W 1 dzień byliśmy w stanie zwiedzić najważniejsze miejsca w stolicy tego pięknego państwa. W życiu nie widziałem tak życzliwych ludzi jak Francuzi! Na każdej twarzy uśmiech. To niesamowite, w Polsce większość podkłada sobie kłody pod nogi, a tutaj odczuwalna jest wyrazista pomoc.Wieczorem po kolacji udaliśmy się na koncert. Tego nie da się opisać, dla takich chwil warto żyć!
          Nagraliśmy ciekawą relację, na którą serdecznie zapraszam
w sobotę (12:00 - 17:00) i niedzielę (10:00 - 14:00).
HIT WEEKEND W RADIO ESKA! (Więcej)
          Zostało jeszcze parę dni do końca konkursu, w którym biorę udział. Bardzo Was proszę o głosy: [Kliknij i zagłosuj]  
Dzięki Wam mogę spełnić kolejne marzenia i pojechać na obóz taneczny do Hiszpanii. Udostępniajcie link, głosujcie ile tylko chcecie (nawet co godzinę!) :D


3 komentarze:

  1. Skorzystałem z zaproszenia i muszę stwierdzić iż również ciekawy blog. Też dodaję do obserwowanych i czekam na kolejne posty. A i ciekawy baner! :] pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. brałeś udział w HOT OR NOT ? na VIVIE?

    OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuje za komentarz.
Jeśli chcesz śledzić moje wpisy na
bieżąco to dodaj mnie do obserwowanych.