SZUKAJ

poniedziałek, 6 stycznia 2014

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2014

Hejo! Zamilkłem ostatnio, ale tylko po to, aby wrócić z dobrymi wiadomościami. Póki co podzielę się tylko częścią ich, ponieważ nie chcę zapeszać reszty. Pracę nad płytą trwają! Nie będę podawał żadnych terminów, aby kogokolwiek rozczarować :) sam już nie mogę się doczekać efektów! Oprócz płyty zajmuję się oczywiście nadal tańcem. W tym roku będę prowadził jeszcze więcej zajęć niż wcześniej. Miejsca, w których odbywać się będą treningi podam wkrótce jak tylko uzgodnię szczegóły współpracy z odpowiednimi osobami. Będą to miejscowości położone w pobliżu Poznania.

Co Wy na to, abym został ambasadorem obozów młodzieżowych FunClub?
Na wyjazdach moglibyście spotykać się bezpośrednio ze mną, uczyłbym Was tańczyć i relacjonował to na blogu i kanale YouTube? Być może takie wakacje jeszcze w tym roku i będziemy szaleć razem! :D

Zapraszam Was na pokaz taneczny wraz z grupą "3w1", który odbędzie się w mojej miejscowości rodzinnej 12 stycznia :) pomagajmy dzielnie, bo WOŚP daję Nam taką możliwość :)

2 komentarze:

  1. Ogarnij błędy stylistyczne i ortograficzne, bo naprawdę ciężko się to czyta. Rozumiem, że ten blog, to dla Ciebie coś ważnego, więc warto byłoby się temu przyjrzeć. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. oo Fun Club najlepszy :) w tym roku wybieram się z nimi już 4 raz na obóz :)

    OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuje za komentarz.
Jeśli chcesz śledzić moje wpisy na
bieżąco to dodaj mnie do obserwowanych.